Video reklamowe

Video reklamowe
Video reklamowe2019-06-27T19:38:32+00:00

Project Description

Video, spoty reklamowe, wideo komercyjne, filmy reklamowe – Siedlce i okolice

Studio Estivo w Siedlcach jeszcze do niedawana skupiało się głównie na fotografii ale wiemy jak duży potencjał ma video. Dlatego poszerzyliśmy swoją ofertę o filmy na potrzeby kampanii reklamowych dla firm, najczęściej: spotów reklamowych i wideo promocyjnych. Otwieramy się na nowe wyzwania, bo wiemy, że dobry przekaz video może przyczynić się do realizacji Twoich marketingowych założeń.

W sektorze przedsiębiorstw chętnie doradzimy skuteczne rozwiązania, które pozwolą nam stworzyć dobrze przemyślany, wysokiej jakości film, który będzie skutecznym narzędziem w działaniach marketingowych.

Nasza oferta produkcji filmowej jest skierowania również dla odbiorców prywatnych i różnych wydarzeń typu: video z eventów, film z bankietów i przyjęć, reportaż filmowy z imprez oraz podziękowania dla rodziców z okazji uroczystości ślubnej. W chwili obecnej potocznie mówiąc, nie kamerujemy ślubów ze względu na to, że się nie rozdwoimy. Nasz terminarz jest obstawiony fotografią chociaż czasem się zdarza okienko w harmonogramie, a wtedy z przyjemnością nagramy dla Ciebie Twoją uroczystość.

Odezwij się do nas ze swoją koncepcją, omówimy ją wspólnie i ustalimy sposób w jaki osiągniemy najlepszy rezultat wyprodukowanego video.

Telefon do usług

Kontakt mejlowy

zdjęcia profilowe - studio estivo

“Dzięki video mogę odkrywać. To możliwość pokazania innym czegoś więcej. Video stało się jednym z wynalazków umożliwiających doznanie czegoś, tworzących pozory uczestnictwa.”

Michał Gałach
zdjęcie profilowe - studio estivo Siedlce

“Kocham video ponieważ nagranie tego samego może wyglądać całkowicie inaczej w zależności od interpretacji. Najlepsze, że zdjęcia i video mają moc opowiadania historii i pokazują emocję.”

Paweł Marchel

Skontaktuj się z nami jeśli masz jakieś pytania.

Skontaktuj się