Sesja zdjęciowa rodzinna

Sesja zdjęciowa rodzinna
Sesja zdjęciowa rodzinna2019-06-27T19:38:19+00:00

Project Description

Zdjęcia rodzinne, portret rodzinny – Siedlce

Uwielbiamy ten unikatowy klimat każdej rodziny podczas sesji zdjęciowych. Każda członek rodziny to wyjątkowa osobowość ale gdy spotkają się razem to tworzą zgrany zespół i widać, że czerpią przyjemność ze spędzania wspólnie czasu.

Najlepsze zdjęcia rodzinne tworzymy spędzając razem miłe chwile w atmosferze rodzinnej i właśnie ten sposób stworzenia zdjęć możemy Ci zaoferować.

Wspólnie dobierzemy odpowiednie miejsce, w którym będzie swobodna atmosfera. Może to być park lub salon w waszym domu, a także każde inne z waszych ulubionych miejsc. Chcemy żeby to były wasze zdjęcia i oddawały waszą osobowość i nietuzinkowość rodziny jaką tworzycie.

Uwaga: nie robimy sesji formalnych i perfekcyjnie przygotowanych zdjęć. Podczas Twojej sesji zdjęciowej skupiamy się na tym, żeby uchwycić na zdjęciach waszą radość z bycia razem.

Sesja zdjęciowa rodzinna w Siedlcach i okolicach takich jak: Łuków, Międzyrzec Podlaski, Łosice, Sokołów Podlaski, Węgrów.

Telefon do usług

Kontakt mejlowy

zdjęcia profilowe - studio estivo

“Dzięki fotografii mogę odkrywać. To możliwość pokazania innym czegoś więcej. Fotografia stała się jednym z wynalazków umożliwiających doznanie czegoś, tworzących pozory uczestnictwa.”

Michał Gałach
zdjęcie profilowe - studio estivo Siedlce

“Kocham fotografię ponieważ zdjęcia tego samego mogą wyglądać całkowicie inaczej w zależności od interpretacji fotografa. Najlepsze, że zdjęcia i video mają moc opowiadania historii i pokazują emocję.”

Paweł Marchel

Skontaktuj się z nami jeśli masz jakieś pytania.

Skontaktuj się