Sesja lifestyle

Sesja lifestyle
Sesja lifestyle2019-06-27T19:38:47+00:00

Project Description

Sesje indywidualne, zdjęcia zakochanych par, fotki Twojej zajawki – Studio Esivo Siedlce

Zdjęcia portretowe i zdjęcia par, tak po prostu bez powodu. Jak my to lubimy. Wasze osobowości przed naszym obiektywem roznosi energia, z której czerpiemy wielką frajdę. Nieważne czy zdjęcia są robione w studio czy w jednym z waszych ulubionych miejsc, zawsze są unikalne i płynie z nich coś nietypowego.

Robimy również zdjęcia portretowe np. zdjęcia biznesowe, zdjęcia seniorów, fotki artystyczne, sesja zdjęciowa na prezent. Takie zdjęcia możemy zrobić w studiu lub w dowolnym miejscu, które wybierzesz. Lubimy nowe przygody więc jesteśmy otwarci na Twoją propozycję.

Fotografowanie par, które są w sobie tak zakochane jest wspaniałym zajęciem dla fotografów. Zdjęcia mogą być artystyczne lub świąteczne, mogą przedstawiać was i wasze hobby albo możemy pokusić się o romantyczny klimat. Bez obaw jeśli jeszcze nie byłeś przed obiektywem, zobaczysz że efekt naszych działań pozytywnie Cię zaskoczy, a sesja zdjęciowa dla par ma więcej wspólnego ze śmiechem niż ze stresem.

Studio Estivo mieści się w Siedlcach ale działamy również w okolicy, najczęściej: fotograf Łuków, fotograf Sokołów Podlaski, fotograf Łosice, fotograf w Węgrowie.

Telefon do usług

Kontakt mejlowy

zdjęcia profilowe - studio estivo

“Dzięki fotografii mogę odkrywać. To możliwość pokazania innym czegoś więcej. Fotografia stała się jednym z wynalazków umożliwiających doznanie czegoś, tworzących pozory uczestnictwa.”

Michał Gałach
zdjęcie profilowe - studio estivo Siedlce

“Kocham fotografię ponieważ zdjęcia tego samego mogą wyglądać całkowicie inaczej w zależności od interpretacji fotografa. Najlepsze, że zdjęcia i video mają moc opowiadania historii i pokazują emocję.”

Paweł Marchel

Skontaktuj się z nami jeśli masz jakieś pytania.

Skontaktuj się