Fotografia ślubna i narzeczeńska

Fotografia ślubna i narzeczeńska
Fotografia ślubna i narzeczeńska2019-06-27T19:38:27+00:00

Project Description

Fotografia ślubna i narzeczeńska – Siedlce i okolice

Profesjonalne sesje ślubne to nasze ulubione zajęcieDoświadczanie radości z tych chwil pełnych emocji i wzruszeń jest niesamowite. Jeszcze bardziej niezwykłe jest to, że każda osoba obecna na tej uroczystości przeżywa ją na swój sposób, a my fotografując ślub możemy pokazać również to co umknęło parze młodej podczas celebrowania i ukazać w ten sposób rozmaite smaczki tego niezwykłego dnia.

Dowiedzieliśmy się, że największym wyzwaniem dla fotografa podczas uroczystości ślubnej jest uchwycenie momentów (bez przeszkadzania w przebiegu uroczystości), które przydarzają się tylko raz w życiu.

W dniu, na który czekacie Wy oraz cała bliższa i dalsza rodzina, a także wasi znajomi, którzy chcą go wspólnie z wami celebrować, my damy z siebie wszystko żeby wasze zdjęcia były dla was oraz dla nich wspomnieniem wspaniałych chwil na długie lata. Przed waszym ślubem stworzymy dopasowany do waszych preferencji oraz potrzeb plan zdjęciowy, który uchwyci to co zechcecie: waszą relację, waszą rodzinę i inne unikalne więzy, które macie z gośćmi weselnymi.

W dzień ślubu, poprowadzimy was gładko przez oficjalną część ceremonii czyli przygotowania i sesje zdjęciową z rodziną, żebyście mogli się zrelaksować i po prostu cieszyć się waszym dniem, który wkrótce przerodzi się w wasze pozytywne hulanki na parkiecie.

Telefon do usług

Kontakt mejlowy

Fotograf ślubny, zdjęcia ślubne w Siedlcach i okolicach takich jak: Łuków, Międzyrzec Podlaski, Łosice, Sokołów Podlaski, Węgrów.

zdjęcia profilowe - studio estivo

“Dzięki fotografii mogę odkrywać. To możliwość pokazania innym czegoś więcej. Fotografia stała się jednym z wynalazków umożliwiających doznanie czegoś, tworzących pozory uczestnictwa.”

Michał Gałach
zdjęcie profilowe - studio estivo Siedlce

“Kocham fotografię ponieważ zdjęcia tego samego mogą wyglądać całkowicie inaczej w zależności od interpretacji fotografa. Najlepsze, że zdjęcia i video mają moc opowiadania historii i pokazują emocję.”

Paweł Marchel

Skontaktuj się z nami jeśli masz jakieś pytania.

Skontaktuj się