Fotografia dziecięca

Fotografia dziecięca
Fotografia dziecięca2019-07-09T20:39:13+00:00

Project Description

Fotografia dziecięca, zdjęcia noworodków – Siedlce, Łuków, Sokołów Podlaski, Łosice

Twój potomek dopiero przyszedł na świat? Gratulacje! Sfotografujemy Twoje ukochane maleństwo, a fotki będą pamiątką na całe życie. Hmm, może Twoje dziecko jest już troszkę starsze i umie już biegać? Ba, ma kłopot żeby chwile być nieruchomo. To nic, poradzimy sobie i stworzymy piękne zdjęcia.

Lubimy fotografować tą niewinność małych dzieci, jest w nich coś uroczego, coś czego nie ma nigdzie indziej. Rozumiemy, że troszczysz się o swoje dziecko, my również stawiamy na bezpieczeństwo podczas takiej sesji noworodkowej. W zasadzie najlepiej jest nam sfotografować dziecko tuż po urodzeniu, jest wtedy takie potulne, ahh… Stworzymy przyjazne środowisko dla Twojego dziecka, to ono jest najważniejsze i jego komfort. Warto zadbać o odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu podczas trwania sesji zdjęciowej.

Jesteśmy cierpliwi i dopasujemy się do trybu Twojego dziecka, w końcu to jego sesja! No, nie zapominajmy o was rodzice, wy też weźcie udział w zdjęciach, będzie wspaniała pamiątka!

Telefon do usług

Kontakt mejlowy

zdjęcia profilowe - studio estivo

“Dzięki fotografii mogę odkrywać. To możliwość pokazania innym czegoś więcej. Fotografia stała się jednym z wynalazków umożliwiających doznanie czegoś, tworzących pozory uczestnictwa.”

Michał Gałach
zdjęcie profilowe - studio estivo Siedlce

“Kocham fotografię ponieważ zdjęcia tego samego mogą wyglądać całkowicie inaczej w zależności od interpretacji fotografa. Najlepsze, że zdjęcia i video mają moc opowiadania historii i pokazują emocję.”

Paweł Marchel

Skontaktuj się z nami jeśli masz jakieś pytania.

Skontaktuj się