Fotograf ślubny, sesja zdjęciowa, video, kamerzysta – Siedlce

Fotograf ślubny, sesja zdjęciowa, video, kamerzysta – Siedlce

Fotograf ślubny, sesja zdjęciowa, video, kamerzysta na wesele – Siedlce

Zajmujemy się fotografią oraz narywaniem wideo. Działamy mobilnie na terenie Siedlec i okolic. Dysponujemy własnym studiem, w którym przede wszystkim robimy zdjęcia produktowe. Jesteśmy otwarci na wszelkie lokalizacje. Dojeżdżamy do klientów. Wykonujemy zdjęcia oraz kręcimy wideo na potrzeby firm oraz osób prywatnych. Na co dzień zajmujemy się różnymi projektami więc najlepiej będzie do nas zadzwonić i umówić się na konkretny termin żeby się spotkać i ustalić szczegóły dalszej współpracy. Jesteśmy pod telefonem również w godzinach wieczornych. Możesz również skontaktować się z nami przez formularz kontaktowy na naszej stronie.

Studio Estivo Siedlce – photo i video to nasza bajka

Specjalizujemy się w fotografii produktowej (packshoty) i od tego się zaczęło… Obecnie obsługujemy kilku przedsiębiorców na terenie Siedlec i okolic, którzy prowadzą sprzedaż przez ecommerce. Napisz do nas to podeślemy przykłady. My podchodzimy do naszych zleceń w pełni profesjonalnie. Zdjęcia oraz wideo trafiają na strony sklepów internetowych oraz służą za doskonałe materiały reklamowe. Chętnie pomożemy w obraniu strategii marketingowej Twojej firmy i zadbamy o jej wizerunek realizując wspólny projekt. Mamy dużą wiedzę w temacie brandingu i obrania strategii sprzedaży. Staramy się być na bieżąco z nowymi trendami i nie boimy się wyzwań.

Śluby, chrzciny, osiemnastki, wieczory panieńskie czy sesje rodzinne.

Znakomitą odskocznią od fotografii przedmiotów są zdjęcia rodzinne, wszelkie eventy (śluby, chrzciny, osiemnastki, wieczory panieńskie) i plenery fotograficzne. Uwielbiamy te zlecenia kiedy zapraszacie nas do „swojego świata” i możemy uchwycić najpiękniejsze momenty Waszego życia. Może to być sesja dla par (często jako prezent dla Waszej „drugiej połówki”), zdjęcia ciążowe a później tuż po narodzinach dziecka.. Staramy się stworzyć dobrą atmosferę, która sprzyja w robieniu cudownych zdjęć. Ogromną radość sprawiają nam Klienci, którym możemy towarzyszyć podczas wielu wydarzeń z ich życia. To wspaniałe uczucie patrzeć jak rozwija się Wasz związek i po pewnym czasie zakładacie rodzinę, wspólnie bawicie się na weselach, organizujecie przyjęcia urodzinowe. A my jesteśmy po drugiej stronie. To dzięki Wam możemy uwieczniać te momenty. Każdy rodzaj sesji ma w sobie coś wyjątkowego.

Fotograf wnętrz i nieruchomości – video

Warto skorzystać z naszych usług kiedy chcesz sprzedać mieszkanie, dom czy inne nieruchomości. Dobre zdjęcia to podstawa. Wiele czynników decyduje o tym jak odbieramy fotografię przedstawioną w ogłoszeniu bądź na aukcji. A może potrzebujesz pomocy w sprzedaży auta? Kochamy samochody i wiemy jak je pokazać od najlepszej strony. Zrobimy krótkie video, które jeszcze bardziej zachęci kupującego. Pamiętaj obraz wyraża więcej niż tysiąc słów.

Wizytówka firmy w internecie – Siedlce i okolice

Potrzebujesz stworzyć profesjonalny wygląd dla swojej firmy w internecie? Słusznie. Klienci, a szczególnie nowe pokolenie często prześwietla Twoją firmę zanim w ogóle zdąży podnieść się z kanapy. Wykonamy zdjęcia oraz video, które stworzą profesjonalny wizerunek Twojej firmy w oczach potencjalnych klientów. Stworzymy wizytówkę dzięki której klienci trafią do Ciebie bez problemu i nie będą dzwonić z pytaniami typu: „gdzie mieści się Państwa firma?”. Wiemy jak stworzyć spójny i czytelny przekaz firmy dla klienta. Zaufaj nam, pomogliśmy już rozwinąć nie jeden biznes.

2019-08-24T12:01:51+00:00