Czym się zajmuje Studio Estivo

Czym się zajmuje Studio Estivo
zdjęcia profilowe - studio estivo

Fotograf Studio Estivo – Michał

Cześć 🙂 Jestem Michał i zajmuję się fotografią już od kilku ładnych lat. Nie jest to łatwa praca jakby mogło się wydawać. Tak, tak praca fotografa nie kończy się przed obiektywem. Trzeba swoją pracę traktować śmiertelnie poważnie, a dobrane kompozycje fotograficzne przenieść do programu i starannie obejrzeć zanim trafią do naszego klienta. W ten sposób często zarywamy noce ale co zrobić, taka praca 🙂 Odezwij się do mnie, zaufaj że zrobimy dobre zdjęcia. Możesz liczyć na:

  • Profesjonalne wykonanie zdjęć

  • Indywidualne podejście

  • Atrakcyjną i konkurencyjną cenę

zdjęcie profilowe - studio estivo Siedlce

Fotograf / Operator kamery, Studio Estivo – Paweł

Hej 🙂 Tu Paweł, jestem z Siedlec i kocham fotografię oraz video. Razem z Michałem mamy silną potrzebę żeby tworzyć coś wyjątkowego dla innych. Przykładamy się do tego na 100%. Dzięki temu efekty pracy są satysfakcjonujące nie tylko dla mnie ale również dla naszego klienta. Osobiście staram się stworzyć dobrą atmosferę, w której będzie przyjemnie i nawiązuje relacje, bo ciekawi mnie kto stoi po drugiej stronie obiektywu. Mam głowę pełną pomysłów, którą trzeba czasami zastopować, a to nie jest wcale takie łatwe. Odezwij się do mnie, chętnie pomogę i wspólnie zrobimy dobrą robotę.

Studio Estivo Siedlce – gdzie nas znajdziesz?

Mieścimy się w Siedlcach, dysponujemy własnym studiem, w którym robimy zdjęcia produktowe. Poza tym działamy mobilnie na terenie Siedlec i okolic. Dojeżdżamy do klientów. Na co dzień zajmujemy się różnymi projektami więc najlepiej będzie do nas zadzwonić i umówić się na konkretny termin żeby bez problemu się spotkać. Jesteśmy pod telefonem, również w godzinach wieczornych. Zadzwoń jeśli masz jakieś pytania. Uzgodnimy konkrety, a także pomówimy o szczegółach. Może jest to dla Ciebie bardzo ważne? Możemy się spotkać i omówić to na żywo. W sektorze przedsiębiorstw jesteśmy otwarci na nawiązanie współpracy.

Najnowsze wpisy

Kategorie

Ostatnie prace

Najnowsze wpisy

Skontaktuj się z nami jeśli masz jakieś pytania.

Skontaktuj się
2019-07-09T19:18:35+00:00